Stanje prijav za vpis v 1. letnik gimnazije in dijaški dom v šolskem letu 2022/2023

Po zaključenem prenosnem roku je za vpis na našo gimnazijo prijavljenih 51 kandidatov, za vpis v dijaški dom pa 11 kandidatov.

Vsi prijavljeni kandidati se boste v šolo in dijaški dom vpisali med 16. in 21. junijem 2022. VABILO NA VPIS boste prejeli po pošti, v začetku meseca junija.

Na voljo še imamo prosta mesta v šoli in dijaškem domu. Vabimo učence, ki v prvem krogu ne boste sprejeti na želeno šolo, da se nam pridružite.

Za več informacij se obrnite na svetovalno delavko Petro Rep. Dosegljiva je na petra.rep@sgv.si ali 05/ 365 53 14.

Aktualne objave

Prihajajoči dogodki

Matura BIO

V četrtek, 18. junija, bo potekala matura iz biologije.

OIV

Od četrtka, 18. junija, do torka, 23. junija, bodo za dijake po razporedu organizirane OIV vsebine.

Zahvalno romanje

V soboto, 20. junija, bo organizirano zahvalno romanje ob koncu šolskega leta na Višarje. Vabilo je v priponki.

Praznik glasbe

V torek, 23. junija, se bo skupina dijakov z glasbeno točko udeležila občinskega praznika glasbe.

Zaključna prireditev

V sredo, 24. junija, bo ob 16.00 v matičnih učilnicah podelitev spričeval, šolsko leto pa bomo zaključili s skupno prireditvijo