V ponedeljek, 18. maja, je na Gimnaziji Murska Sobota potekal zaključni del 60. državnega srečanja mladih raziskovalcev Slovenije. Med 236 raziskovalnimi nalogami so svojo z naslovom “Uporaba geometrijskega produkta vektorjev v matematiki” pred komisijo uspešno zagovarjali Stela Balut, Iza Geržina in Benjamin Šušteršič. Na področju Matematika in logika so osvojili 1. mesto ter zlato priznanje. Čestitke dijakom in mentorju mag. Alojzu Grahorju!








