Državnega tekmovanja iz kemije, ki je potekalo 9. maja, se je udeležilo osem naših dijakov in dijakinj – dosegli so 8 bronastih priznanj, Urh Birsa, Lovro Perše in Andraž Velikonja pa so osvojili dovolj točk za srebrno priznanje – čestitke!





V torek, 9. junija, bo ob 14.00 v Cirius-u potekalo zaključno srečanje prostovoljcev.

Vse pravice pridržane. 2026 © Škofijska gimnazija Vipava