Delavnica o varni uporabi spleta

V četrtek, 18. januarja, za dijake 2. letnikov organiziramo delavnico varne uporabe spleta, preprečevanja tveganih vedenj na spletu in spletnega nasilja ter prekomerne rabe in zasvojenosti z zasloni – potekala bo pod naslovom “Kdo je glavni? – Ti ali stroj?, vodili pa jo bodo predstavniki Logout-a.

Aktualne objave

Prihajajoči dogodki

Matura INF

V ponedeljek, 15. junija, bo potekala matura iz informatike.

Matura KEM

V torek, 16. junija, bo potekala matura iz kemije.

Vpis v 1. letnik in v DD

Od torka, 16. junija, do četrtka, 18. junija, bo na šoli potekal vpis osnovnošolcev v 1. letnik in v Dijaški 

OIV

Od četrtka, 18. junija, do torka, 23. junija, bodo za dijake po razporedu organizirane OIV vsebine.

Matura BIO

V četrtek, 18. junija, bo potekala matura iz biologije.